HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Міні-стажування у громадському секторі

З 5 по 7 та з 8 по 10 лютого 2018 року громадська організація «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» разом із партнерами прийматиме на триденне міні-стажування громадських активістів із географічно віддалених регіонів України! Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Метою заходу є обмін досвідом між громадськими активістами регіонів країни, започаткування співпраці між ними та створення потужної міжрегіональної команди для написання та реалізації спільних проектів!
Першого дня 5 та 8 лютого ми розповімо про основні напрями діяльності Ради молодих вчених Дніпропетровської області, успішно реалізовані проекти ГО та познайомимося із нашими гостями, їх досвідом в реалізації науково-освітніх проектів. А ще звісно прогуляємося містом та покажемо рідний Дніпро у всій красі!
Другого дня 6 та 9 лютого ми поговоримо про співпрацю із КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» (МЦД) та їх здобутками, обговоримо можливі теми для підготовки конкретних грантових заявок та проведемо тренінг «Написання грантової заявки: складно чи легко».
Третього дня 7 та 10 лютого – знайомство із «Кузнею української інтелігенції» та її роботою, обговорення можливостей проектної роботи гуманітарного спрямування.
Буде захоплююче та корисно, тож запрошуємо молодих вчених Дніпропетровщини до участі!

Написано: 23:20 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web