HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Кращий в ДУ «УкрДерж НДІ МСПІ МОЗ України»

НДІМСПІ нагородження

13-15 травня 2015 року у межах святкування Дня науки України в Українському  державному науково-дослідницькому інституті медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України проведено конкурс на звання кращого молодого вченого інституту.

На основі анкетування та незалежної експертної оцінки конкурсної комісії, складено рейтинг молодих учених НДІ МСПІ. Враховувалися кількість та якість наукових публікацій молодого вченого за останні роки, участь з доповідями на конференціях, конгресах, семінарах національного та міжнародного рівнів, захист дисертаційних робіт, участь у виконанні науково-дослідних робіт, міжнародна співпраця тощо.

За результатами конкурсу 2015 року найкращим молодим вченим ДУ «УкрДерж НДІ МСПІ МОЗ України» було визнано Бузмакова Дмитра Леонідовича, молодшого наукового співробітника відділу медико-соціальної експертизи та реабілітації при захворюваннях хірургічного профілю. Переможець отримав грошову винагороду.

Конкурс на звання найкращого молодого вченого проводиться в ДУ «УкрДерж НДІ МСПІ МОЗ України» приводиться за підтримки адміністрації установи і безпосередньо директора, професора Іпатову А.В. Саме активна підтримка керівництва закладу та участь молодих вчених дозволила зробити конкурс на кращого молодого вченого традиційним.

 РМВ ДУ «УкрДерж НДІ МСПІ МОЗ України»

Написано: 13:18 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web