HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Гранти і стажування: Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Дисципліна: Гуманітарні та технічні науки;
Дедлайн: 15 липня 2015;
Країна: Франція;
Розмір гранту: 767 – 1060 євро на місяць;
Тип гранту: Для стажування, проведення наукових досліджень.

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

Стипендії розміром 767 – 1060 євро на місяць витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 35 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Прийом кандидатур до 15 липня 2015. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 20 вересня 2015 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 31 грудня.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до Оксани Ландо, координатора стипендій, по електронній пошті (oksana.lando@ifu.kiev.ua) та за телефоном (+38 044 482 23 71).

Детальніше за посиланням:

http://www.ambafrance-ua.org/Konkurs-2015-roku-Korotkostrokovii

Написано: 9:00 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web