HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Конкурс на кращого молодого вченого (КМВ)

Конкурс проводиться у два етапи.
Організаційно-документарна схема проведення.

1. Розробка та затвердження аплікаційної форми (див. додаток 1-3) для участі в конкурсі КМВ на засіданнях РМВДО та погодження її з Головним управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації.

2. Підготовка та розсилка до ВНЗ/НДІ листа (див. додаток 4) та аплікаційної форми для участі в конкурсі КМВ від Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

3. Розміщення інформації в ЗМІ та на сайтах РМВ ДО і ВНЗ/НДІ про оголошення початку проведення конкурсу КМВ.

4. На підставі листа Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації готується і видається наказ по ВНЗ/НДІ про проведення першого етапу конкурсу КМВ. Актив РМВ ВНЗ/НДІ ознайомлюється зі змістом рекомендацій і вимог щодо проведення конкурсу (див. додаток 5).

5. Копія наказу разом з аплікаційними формами розповсюджується по структурних підрозділах ВНЗ/НДІ разом з оголошенням про проведення першого етапу конкурсу КМВ. Копії аплікаційних форм разом з установчими документами розміщуються на сайті ВНЗ/НДІ.

6. Заповнені аплікаційні подаються до РМВ ВНЗ/НДІ.

6.1. РМВ ВНЗ/НДІ перевіряє достовірність наданої інформації та робить підсумок щодо зазначених балів учасників конкурсу. На цьому етапі члени робочої групи РМВ ВНЗ/НДІ мають право негайно зняти з конкурсу ті роботи, автори яких є студентами ВНЗ чи їх вік перевищує 35 років.

6.2. Відповідальна особа за проведення першого етапу конкурсу КМВ вносить зібрану інформацію в електронні таблиці Exсel (див. додаток 6) та з її допомогою ранжує учасників залежно від напрямку та кількості балів.

7. РМВ ВНЗ/НДІ на черговому засіданні затверджує результати конкурсу по напрямках, визначає переможців та розміщує результати першого етапу на сайті РМВ ВНЗ/НДІ. На підставі результатів першого етапу керівництво ВНЗ/НДІ може провести нагородження або преміювати кращих молодих вчених закладу.

8. Аплікаційні форми учасників разом із заповненою рейтинговою формою подається до РМВДО (див. додаток 5).

УВАГА!!! Аплікаційна форма переможців першого етапу (перших трьох місць по кожному з напрямків) подається разом із документами, що засвідчують достовірність вказаної в аплікаційній формі інформації (копії статей, тез, дипломів, звітів і т.д.).

9. Робоча група, сформована з активу РМВДО, на підставі наданої інформації про результати першого етапу конкурсу КМВ від ВНЗ/НДІ формує одну загальну базу даних (форму в електронній таблиці Exсel відповідно до додатку 6), ранжує, проводить ретельну перевірку перших 10 учасників, які набрали найбільшу кількість балів серед ВНЗ/НДІ по кожному напрямку (див. додаток 7 та 8).

10. Результати перевірки робочої групи обговорюються на черговому засіданні РМВДО та затверджуються голосуванням членів ради.

11. Підготовка клопотання на ім’я начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації про нагородження переможців конкурсу дипломами та цінними подарунками (див. додаток 9).

12. Подання інформації в ЗМІ про результати конкурсу і нагородження переможців.

13. Під час заповнення аплікаційної форми конкурсу «Краща рада молодих вчених» голова РМВ ВНЗ/НДІ враховує кількість переможців конкурсу КМВ, що працюють у ВНЗ/НДІ.

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web