HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: КОНКУРС МОЛОДИХ АРХІТЕКТОРІВ «КОНЦЕПТ-ЕКСПЕРИМЕНТ»

афiша_виставки_2

КОНКУРС МОЛОДИХ АРХІТЕКТОРІВ «КОНЦЕПТ-ЕКСПЕРИМЕНТ»

Визначною подією цієї осені на Дніпропетровщині стало проведення в ТК «Пасаж» творчого проекту «Концепт-експеримент» на тему: «Революція особистих цінностей – натхнення на створення змін у мистецтві», організаторами якого були молоді вчені-архітектори з кафедри основ архітектури ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», асистенти Сардикова Анна та Бадюл Марія. Поштовхом для проведення конкурсу серед студентів-архітекторів стали непрості події, що відбувалися у країні. Молодими викладачами в квітні місяці був проведений 3-годинний ворк-шоп, на якому студентам 1-5 курсів архітектурного факультету ПДАБА необхідно було створити макет, який виражав би їх ставлення до політичних подій у країні, ті почуття і емоції, що вирують в їх душах. Удома вони готували плакат до свого макету. У результаті студентами було представлено 90 робіт (макет і плакат), з яких викладачі відібрали 44 кращих робіт фіналістів, які й було виставлено в ТК «Пасаж» на розсуд журі та публіки. Виставка проходила з 15 по 25 травня. У перший день заходу журі, яке очолював заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов, обрало 6 кращих робіт: 3 призових та 3 заохочувальних. Головними критеріями, якими керувалися члени журі при обранні переможців, були: оригінальність вираження ідеї, читабельність, мінімум часу на сприйняття, об’ємно-просторове, графічне та кольорове рішення.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце – Максим Клоченко – студ.2-го курсу арх. ф-ту франкофонного проекту;

2 місце – Вікторія Савченко – студ. 1-го курсу арх. ф-ту франкофонного проекту;

3 місце – Дар’я Провіз – студ. курсу арх. ф-ту франкофонного проекту.

Заохочувальними призами були нагороджені роботи таких студентів: Т. Кривонос, А. Рубєжина, К. Козлова.

До складу журі входили: Філатов Борис – заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, журналіст, адвокат, бізнесмен; Музиченко Наталія – архітектор, модельєр; Сорін Олександр – керівник архітектурної майстерні «Студія 7»; Барановська Олена – дизайнер графіки, президент фестивалю дизайну «Корова»; Горб Володимир – бізнесмен, великий колекціонер, засновник галереї «АртСвіт»; Годенко-Наконечна Олена – член спілки художників, мистецтвознавець; Гендін Євген – автор і музичний керівник театру  «КВН ДГУ» ); Добарін Гліб  – режисер – 9 канал; Балтрушевіч Лариса – архітектор-дизайнер; Білополий Віктор  – завідувач кафедри політології ПДАБА; Растяпін Олексій – директор , ідеолог арт- центру «Квартира».

Крім того, упродовж 10 днів виставки всі охочі мали змогу проголосувати за вподобану роботу на самій виставці або через інтернет-ресурс.

Цей конкурс викликав зацікавленість серед архітектурних шкіл інших міст країни, зокрема Києва та Львова. Так, з 29 вересня по 5 жовтня 44 роботи наших фіналістів були представлені у Києві, де знайшли відклик та підтримку у публіки.

Бажаємо нашим архітекторам подальших успiхiв у реалізації своїх проектів!

Голова Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА

к.т.н. Єлісєєва М.О.

Написано: 18:27 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web