HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ НОВОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ»

Фото_1

(Зустріч міністра освіти і науки України Сергія Квіта із молодими вченими Дніпропетровська)

16 жовтня 2014 року у Національному гірничому університеті відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта із молодими вченими, студентською молоддю та викладачами міста.

 

На зустрічі обговорювалися проблеми імплементації Нового Закону України «Про вищу освіту». Міністр освіти і науки України зазначив, що даний закон базується на платформі університетської автономії і, в першу чергу, реформа вищої освіти – це випробування для самих університетів, які мають бути вільним простором для наукової молоді. Чим наші університети будуть якіснішими, тим більше вони матимуть прав на формування свого контингенту студентів.

Сергій Квіт наголосив на тому, що університетська автономія має базуватись на активності академічної громади та взаємовимогливості. Університети мають виборювати та добиватися своєї автономії, що сприятиме формуванню конкурентного середовища для вищих навчальних закладів та значною мірою підвищить якість освіти.

Міністерством Науки та Освіти створено сайт: osvita.com.ua, де представлено план імплементації Закону України «Про вищу освіту» та надається можливість університетам обмінюватись думками щодо можливих переваг та недоліків Закону, що стане добрим підґрунтям для його запровадження та реалізації.

Після виступу, спілкування з Сергієм Квітом продовжилося у форматі «Запитання – відповідь», у якому молоді вчені активно прийняли учать.

Наприкінці зустрічі Сергій Квіт подякував всім за активну участь в обговорені актуальних питань, пов’язаних із оновленням Закону України «Про вищу освіту», а також побажав сил та наснаги для досягнення нових горизонтів.

Написано: 22:53 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web