HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Губернаторський бал – 2014

blagotvoritelnij-studencheskij-bal-2014

27 листопада 2014 року в Дніпропетровську у залі урочистостей «Menorah Grand Hall» відбувся IV Благодійний Губернаторський бал, головною метою якого був благодійний збір коштів. Учасники та гості балу зібрали 10 тисяч гривень на допомогу українській армії.

Захід відбувався у стилі венеціанського карнавалу. Головними атрибутами учасників були вечірні вбрання та оригінальні карнавальні маски. 200 танцювальних пар кружляли на паркеті у віденському вальсі. У святковій програмі були виступи відомих вокалістів міста,  танцювальних та музичних колективів.

Молоді вчені Дніпропетровська були запрошеними гостями балу та насолоджувалися  шиком та елегантністю, що панували у залі.

 Молоді вчені показали, що вміють не тільки поринати у науковий світ, а й майстерно кружляти у  танцювальних ритмах. Молодий кандидат економічних наук Ганна Трофименко зі своїм партнером станцювали пристрасне та палке «Танго кохання».

Порівняноіз минулим роком, бал був більш масштабним, було більше танцювальних пар та понад 500 гостей.

Молоді вчені не лише продемонстрували вишукану майстерність відповідно до тематики балу, а й долучилися до благодійної місії задля допомоги своїм землякам.

Це був надзвичайний вечір, вечір емоцій сюрпризів, таємниць і незабутніх спогадів!

Рада молодих вчених Дніпропетровської області

Написано: 15:16 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web