HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Французька весна-2015

RikPCxWgWtw-03a06

Фестиваль “Французька весна в Україні” – уже традиційна весняна подія, яка уже давно стала певним культурним бендом, проходить у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Харкові, Одесі та Рівному за підтримки Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та Дніпропетровського Альянс Франсез. у 2015 році відбувається 12-та Французька весна у нашому місті.

Надзвичайно різноманітна та насичена програма культурно-мистецьких заходів у Дніпропетровську розпочалася з ХІ фестивалю франкомовних театрів.

20 і 21 березня Палац студентів ДНУ ім. Олеся Гончара радо вітав мешканців та гостей міста на ХІ фестивалі франкомовних театрів. Організатори заходу запропонували гостям виставу Фабріса Мелькійо «Бійцівська рибка». Головну роль виконав Робер Був´є (Швейцарія).

Франкофонія – ідея, що об’єднує мільйони людей у прагненні познайомитись з особливим, витонченим видом культури – театром.  Театр – це не тільки цікавий сценарій, неперевершена гра акторів,  майстерність декораторів та костюмерів. Це спосіб розуміння душі.

–  Ця традиція дозволяє поєднати минуле, теперішнє і сучасне, - запевняє один з організаторів фестивалю Горячий В.К (Міська рада).

 Кожного року ми вітаємо тих, хто хоче бачити цей світ добрішим, чистішим, щирішим. Не дивно, що саме сьогодні ООН святкує день щастя. Будьмо ж щасливими!»

Організатори фестивалю франкофонії в Дніпропетровську запевняють, що театр – це також і спосіб вивчення мови. Тут будуть недоречними тритомники енциклопедій з граматики, словники та конспекти. Тут є лише ти, актор і душа. Запам’ятовуються емоції, а тому… Звільнись від мовних бар’єрів!  Слухай! Відчувай! Розумій саму суть! Це жива мова.

Молоді вчені області традиційно теж є почесними гостями Французької весни.

-   Це був мій перший досвід перегляду театральної вистави французькою мовою. І я вважаю його досить вдалим. Свого часу я вчив мову у Alliance Franaise. Проте зараз усвідомлюю, що мої навички в розумінні та спілкуванні потребують покращення. В ідеалі кожен із нас повинен володіти двома чи більше мовами. Перша, звісно, англійська. Друга – французька, що є найбільш (після першої) вживаною, конкурентоспроможною. Такі заходи – живе спілкування з актором, носієм мови. Після спектаклю в мені прокинулось бажання до самовдосконалення. Також це гарний поштовх для того, щоб почати вчити. І тут немає ні вікових, ні соціальних, ні будь-яких інших обмежень. Вчи! Це потрібно, перш за все, тобі! (Коток Валерій Анатольович, доцент, кандидат технічних наук, начальник відділу міжнародних відносин)

Детальніше про заходи Французької весни – http://www.afdnipro-ua.org/

Рада молодих вчених Дніпропетровської області

Написано: 9:22 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web