HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ФОРУМ “Кращі практики молодіжної роботи”

DSC_0399_1

Неймовірний захід з насиченою цікавою програмою, корисний досвід із найкращих практик молодіжної роботи, знайомство із креативними та активними молодіжними працівниками та працівницями, неперевершені краєвиди рідного краю і як наслідок всього цього чудові враження та прекрасний настрій від заходу. Все це про Форум «Кращі практики молодіжної роботи Дніпропетровщини», який проходив протягом 12-14 грудня 2017 року на базі різноманітних молодіжних просторів та Дніпропетровської обласної державної адміністрації та в якому пощастило прийняти участь представникам Ради молодих вчених Дніпропетровської області: Марині Єлісєєвій – к.т.н., голові Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА та Миколі Кравченко – к.е.н., заступнику голови Ради молодих вчених ДДАЕУ. Захід організований управлінням молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації та Регіональною командою програми «Молодіжний працівник» в Україні.

Головною метою заходу було ознайомлення молоді та молодіжних працівників області з мережею молодіжних закладів області та цікавими і корисними варіантами реалізації молодіжної політики області.

В перший день, програмою заходу було передбачено виїзний візит до міста Новомосковськ. Учасники відвідали молодіжний Хаб, познайомились з особливостями його роботи та провели інтерактив у Новомосковському міському культурно-освітньому дитячо-молодіжному центрі. Потім відправилися до молодіжного простору “Козацький осередок “Старi кодаки”, де учасники познайомилися з історією місцевості та надихнулись ентузіазмом та енергією їх представників, а ще отримали справжню насолоду від неперевершених краєвидів нашого рідного краю! Після повернення в м. Дніпро другим етапом програми було відвідування і знайомство з  молодіжним центром  “Кузня української інтелігенції”, яка між іншим цього року на Всеукраїнському конкурсі отримала нагороду як краща молодіжна робота України.

На другий день учасники поїхали до славного міста гірничовидобувної промисловості  до Кривого Рогу, де їх привітно зустріли та розповіли про Молодіжний центр КДПУ, який засновано на базі Криворізького державного педагогічного університету. Екскурсія коридорами Молодіжного центру із жвавим обговоренням його діяльності та шляхів розвитку, була захоплюючою! Третій день заходу розпочався з відвідання Національної академії державного управління при Президентові України, де в дружній компанії учасники обмінялися поглядами на різноманітні питання молодіжної роботи. Далі команда поїхала у гості до Молодіжного Центру Дніпропетровщини, де представники МЦД презентували свою роботу.

Завершальною крапкою чудового заходу стала зустріч у Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Відкрив захід Владислав Яцук – заступник начальника управління молоді і спорту ДОДА. Далі у відеозверненні Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту України виказав теплі вітання та дав високу оцінку молодіжної роботи  на Дніпропетровщині. Очільниця Благодійного фонду “Даруємо радість” та тренерка програми “Молодіжний працівник” Ольга Шелест поділилася досвідом участі та секретами перемоги у першому Всеукраїнському конкурсі “Кращі практики молодіжної роботи в Україні – 2017″, на який було подано більше 100 практик молодіжної роботи. Приємно відзначити що серед 10 переможців конкурсу 3 роботи з Дніпропетровщини. Тож наш регіон один із найпотужніших та найефективніших у сфері молодіжної роботи. Вітаємо колег та бажаємо процвітання їх організаціям та натхненної роботи! Також за результатами даного конкурсу видано друкований та електронний варіанти видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні», до котрого увійшли 64 практики ефективної роботи із молоддю. Ознайомитися із ним можна за даним посиланням http://youth-worker.org.ua/downloads/best-practices-2017/

Владислав Яцук презентував державну програму «Молодіжний працівник», заохотив всіх учасників пройти базовий курс даного проекту для самовдосконалення та покращення власних компетенцій та вручив свідоцтва учасникам, які пройшли цю тренінгову програму у жовтні місяці, у тому числі члену нашої організації Миколі Кравченко! З чим його вітаємо та бажаємо успіхів на ниві молодіжної роботи!!!

Ганна Браткова анонсувала запуск нового конкурсу у сфері молодіжної роботи “Молодіжна столиця”, а Людмила Карпова – конкурс “Місто дружнє до молоді”.

Що ж підсумки вагомої молодіжної роботи у області за 2017 рік підведені, грандіозні плани щодо діяльності на 2018 рік зроблені! А ми обов’язково отриману інформацію застосуємо у своїй роботі із молодими вченими. Молодіжну роботу в області ми розвиваємо разом!!!

 

Рада молодих вчених ДВНЗ ПДАБА

Рада молодих вчених ДДАЕУ

Написано: 0:13 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web