HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ФІНАЛ КОНКУРСУ ІНЖЕНЕРНИХ СТАРТАПІВ VERNADSKY CHALLENGE

unnamed

24 квітня 2015 року відбувся фінал конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, де фіналістами стали молоді вчені та студенти Національної металургійної академії України (НМетАУ). Загалом у конкурсі було представлено 140 робіт, з яких в умовах суворого відбору, у фінал пройшли 12 кращих проектів.

Переможці конкурсу отримали інвестиції у розмірі 200 тис грн. – за третє місце, 300 тис. грн. – за друге та 500 тис. грн. – за перше.

Серед команд фіналістів від НМетАУ стала команда, у складі якої є Трофименко Ганна Сергіївна керівник проекту, к.е.н. асистент кафедри економічної інформатики, Сорокіна Ірина Володимирівна, маркетолог проекту, провідний проект-менеджер відділу міжнародних відносин, Бобух Олександр Сергійович інженер, дизайнер проекту, асистент кафедри обробки металів тиском, Національної металургійної академії України, Гуліда Назар дизайнер проекту, студент групи ЕК-12, Жебрі Махмуд, програміст проекту, студент групи ЕК-10 НМетАУ. Команда презентувала інженерний проект SensorFoot, що є адаптивним компактним маніпулятором для ніг для користування комп’ютерною технікою для осіб з тимчасово обмеженими можливостями та інвалідів, для яких використання звичайної мишки ускладнено або взагалі неможливе.

Команда студентів презентувала IT-стартап “Hoody messenger – сучасний крос-платформний месенджер, який може будувати і використовувати децентралізованості мережі (без доступу до глобальної мережі)”. Склад команди: Многосмислов Олександр, Градовський Олександр, Штефан Юлія, Шевцов Денис, Воюев Олександр.

Слід зазначити, що у всіх фіналістів є можливість отримати професійну експертизу, консультації з бізнес-тренерами, допомогу фахівців із інженерії та ІТ технологій, а також доступ до науково-технічної бази Noosphere Ventures.

Сподіваємося на подальші успіхи молодих вчених у реалізації своїх ідей.

 

Рада молодих вчених НМетАУ

 

Написано: 21:13 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web