HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ПОТРЕБ РЕГІОНУ

IMG_1

19.11.2014 року у науковому клубі «Південне сузір’я» відбулося засідання на тему «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ПОТРЕБ РЕГІОНУ» за участю фахівців Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»: кандидати техн. доц. Ципленков Д.В., Гребенюк А.М. та Хацкевіч Ю.В. Під час засідання клубу було проведено огляд передового вітчизняного та закордонного досвіду у сфері застосування енергоефективних технологій на базі відновлюваних джерел енергії. Приведено приклади основних труднощів реалізації наведених технологій в умовах України та напрямки їх вирішення.

У засіданні прийняли участь представники Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровського міськвиконкому, молоді вчені та інші зацікавлені особи з ВНЗ, НДІ та інших установ Дніпропетровської області.

Доцент кафедри відновлюваних джерел енергії Державного ВНЗ «НГУ» Ципленков Дмитро Володимирович зробив аналіз існуючих технологій та їх застосування у промисловості. Наголосив на необхідність більш близької співпраці між науковцями та промисловістю.

Доцент кафедри відновлюваних джерел енергії Державного ВНЗ «НГУ» Гребенюк Андрій Миколайович більш детально зупинилися на питаннях застосування сонячних колекторів та фотовольтаїки для нужд житлово-комунального господарства та у промисловості. Наведено приклади застосування таких систем харчовій промисловості у ріхних країнах Европи та Світу.

Доцент кафедри систем електропостачання Хацкевич Юлія В’ячеславівна зробила доповідь на тему: «Використання теплонасосних технологій для вирішення проблем енергоефеткивності». У доповіді було стисло описано принцип дії теплових насосів, можливості їх використання промисловими та побутовими споживачами енергії; показано приклади впровадження теплонасосних технологій спеціалістами НГУ; ознайомлено з науковими дослідженнями, що проводяться в НГУ, щодо підвищення ефективності роботи теплових насосів.

Рада молодих вчених Державного ВНЗ «НГУ»

Написано: 11:05 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web