HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Економіка для мене і Я в економіці

1365404834

Підведено підсумки І туру обласного Конкурсу проектів «Економіка для мене і Я в економіці» для учнів 9-11 класів шкіл, ліцеїв та гімназій, що вже другий рік поспіль проводиться в Обласному комунальному вищому навчальному закладі «Інститут підприємництва «Стратегія». Конкурс започаткований Радою молодих вчених спільно з кафедрою економіки підприємства та маркетингу ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія».

Конкурс передбачає надання проектів у вигляді презентацій, які повинні бути виконані на прикладі будь-якого підприємства, галузі, селища, міста, регіону, країни, що дасть можливість вирішення соціально-економічних питань від проблем на підприємстві до втілення найсміливіших пропозицій на рівні держави. Юні дослідники з різних куточків Дніпропетровщини представили проекти, розроблені за основними напрямками конкурсу: 10 кроків до економічного процвітання країни (Якби я був Міністром економіки); 10 кроків до економічного успіху підприємства (Якби я був директором з економіки); 10 кроків до економічного розвитку галузі   (Якби я був Прем’єр-міністром); 10 кроків до отримання мільйону (Якби я був підприємцем).

21грудня 2013 року відбулося  нагородження переможців І туру Конкурсу «Економіка для мене і Я в економіці» під час проведення Дня відкритих дверей в актовому залі Інституту підприємництва «Стратегія».

Наразі розпочався ІІ тур Конкурсу. Бажаємо перемоги учасникам ІІ туру Конкурсу, який триватиме до квітня 2014 року. До участі допускаються роботи, виконані українською, російською або англійською мовами.

Вимоги до конкурсної роботи: презентація обсягом 10 слайдів, на яких послідовно обґрунтовано досягнення успіху в обраному напрямку. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві кількох учнів (до 3-х осіб). Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається в електронній версії на адресу: economist_Strategy@ukr.net

Молодими вченими кафедри економіки підприємства та маркетингу значна роль приділяється розвитку економічної свідомості учнівської молоді, світогляду, поглядів, розвитку економічного мислення, засвоєнню учнями систематизованих економічних знань, умінь і навичок економічної діяльності.

Кожного року представники Ради молодих вчених ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія» беруть участь в організації та проведенні міської олімпіади з економіки, у підготовці учнів 9-11 класів до участі у міській та обласній олімпіадах. 22 грудня 2013 року молоді вчені кафедри економіки підприємства та маркетингу ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія» також взяли участь у проведенні міської олімпіади з економіки для учнів 9-11 класів на базі ЗОШ №8 м. Жовті Води та у підготовці учнів до участі в олімпіаді, серед яких є переможці. Результатом такої роботи є сприяння розвитку в учнів культури підприємництва та необхідних компетенцій для досягнення успіху у бізнесі або професійній кар’єрі в майбутньому, а також пошук, відбір та підтримка обдарованих учнів.

Рада молодих вчених ОКВНЗ

«Інститут підприємництва «Стратегія»

Написано: 16:18 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web