HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: День Науки

Abstract atom symbol over blue backdrop

20.05.2015 року з нагоди святкування Дня науки у приміщені Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося урочисте засідання Ради Придніпровського наукового центру. На даному заході був присутній і актив Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Розширене засідання було відкрите головою Придніпровського наукового центру, академіком Національної академії наук України, доктором технічних наук Булатом Анатолієм Федоровичем, який привітав усіх науковців регіону з професіональним святом і розповів про сучасний стан розвитку науки на Дніпропетровщині. Учасники заходу заслухали вітання Кравченко Любов Андріївни – заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, що натхненно доповіла про успіхи науковців на теренах розвитку актуальних напрямків діяльності в області і окремі здобутки представників науки, що вдалося втілити за підтримки обласної державної адміністрації. Відображення успіхів у різних напрямках наукової діяльності Дніпропетровщини знайшли своє місце у виступах керівників різних рівнів вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ регіону. Тримали слово і молоді вчені, учасники зібрання були поінформовані про діяльність рад молодих вчених у ВНЗ та НДУ, а також про проекти які організовані Радою молодих вчених Дніпропетровської області.

Високо були відзначені успіхи молодих вчених. За особисті трудові досягнення у професійній діяльності, бездоганну працю, особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням і забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі були відзначені молоді вчені ДВНЗ «Національний гірничий університет», Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія», ДУ ІСГСЗ НААНУ, Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, Національної металургійної академії України, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Академії митної служби України, ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, ДЗ «ДМА МОЗ України», Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, ДРІДУ НАДУ при Президентові України.

Написано: 22:09 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web