HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: АНГЛОМОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ У БУДІВЕЛЬНИКІВ

Доповідач, молодий вчений Кузьмін Г.І.

1 грудня 2015 року в ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» з ініціативи кафедри вивчення іноземних мов та за сприяння Ради молодих вчених (РМВ) вишу, відбулася міжвузівська наукова-практична конференція молодих вчених «Наука і техніка: перспективи XXI століття». До заходу долучилися представники Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Університету митної справи та фінансів та ін. З ради ДВНЗ ПДАБА у заході прийняли участь Марина Єлісєєва, Марина Бабенко, Владислав Лаухін, Ганна Ішутіна та Наталя Ткач.

Конференція направлена, в першу чергу, на підвищення мовної компетенції молодих вчених, набуття ними практичних навичок із спілкування іноземними мовами і тому повністю проходить іноземними мовами, переважно англійською.

Конференція проходила за сьома секціями серед яких: будівництво та архітектура; людина та довкілля, охорона праці; матеріалознавство та машинобудування; економіка та фінанси; лінгвістика та методика викладання іноземних мов.

Відкрили захід та привітали його гостей та учасників проректор з наукової роботид.т.н., проф. Савицький М.В. англійською мовою та проф. Дікарев Б.М. англійською та французькою мовами. Вони наголосили на важливості та необхідності вивчення й підвищення свого рівня знання англійської мови.

Почесним гостем конференції  був Роберт Хартіган (Лімерік, Ірландія) – головний методист Міжнародного освітньо-методичногоцентру
PEARSON– Dinternal (CELTA) Person Test of English, який на пленарному засіданні виступив з лекцією «Міжнародний досвід оцінювання рівня компетенції з іноземних мов: стандарти та критерії» (на базі міжнародних іспитів з володіння англійською мовою PTEта LCCI). Лекція визвала велику цікавість з боку молодих вчених.

Виступити на пленарному засіданні із своїм презентаційним матеріалом та ознайомити широкий загал слухачів із своїми науковими доробками мали змогу молоді вчені Кузьмін Гліб, асп. каф. залізобетонних та кам’яних конструкцій ДВНЗ ПДАБА на тему «Timber-soil concrete composite floors» та Чуднівець Анастасія, здобувач інституту сучасного мистецтва НАМ України на тему: «The Authenticity of Petrykivka decorative painting as a unique brabch of folk painting: the attempt of comparative analysis».

Також в рамках секційної роботи Роберт Хартіган провів тренінг для викладачів іноземної мови з особливостей підготовки студентів та науково-викладацького складу до успішного проходження тестування з іноземної мови. Даний захід був актуальний з огляду до нових вимог до працівників науки та вищої школи, що передбачають сертифіковане підтвердження рівня володіння іноземною мовою не нижче В2.

За підсумками перемовин з представниками Міжнародного освітньо-методичногоцентру PEARSON– Dinternal між центром та ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» було підписано меморандум по взаєморозумінню, який передбачає ряд сумісних заходів, в тому числі організації на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» центру з підготовки та складання іспиту PTE, що наддасть можливість молодим вченим складати тест та отримувати сертифікат необхідного рівня в стінах вишу.

РМВ ДВНЗ ПДАБА

Написано: 9:23 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web