HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: АНГЛОМОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ

IMG_3232

31 березня 2017 року кафедра іноземних мов та Рада молодих вчених ДВНЗ «Придніпровської державної академії будівництва та архітектури» провела міжнародну наукова-практичну конференцію молодих вчених «Наука і техніка: перспективи XXI століття». Головною метою даної конференції є підвищення мовної компетенції молодих учених, набуття ними практичних навичок спілкування іноземними мовами і тому вона повністю проходить англійською та французькою мовами. Крім того, до задач проведення заходу входить також формування у молодих учених навичок публічних виступів та створення майданчику, де дослідники та науковці мали б змогу обмінюватися ідеями, обговорювати спірні питання наукових досліджень та ділитись один із одним практичним досвідом.

До заходу долучилися представники ДРІДУ НАДУ, ДДУВС, ДДАЕУ, ДНУ ім. О. Гончара, УМСФ, НУ «Львівська політехніка» та ін.

Кожного року ми намагаємось залучати цікавих закордонних особистостей із науково-освітньої сфери світу. Так, минулого року Почесним гостем конференції був Роберт Хартіган (Лімерік, Ірландія) – головний методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON– Dinternal, який на пленарному засіданні розповідав про міжнародний досвід оцінювання рівня компетенції з іноземних мов на прикладі міжнародних іспитів з володіння англійською мовою PTE та LCCI.

Результати такої співпраці виявилися вкрай плідними. Так, у 2016 році у м. Дніпро на базі ДВНЗ ПДАБА було створено офіційний регіональний центр із підготовки та тестування Pearson Test of English (PTE). Наразі пройшло вже дві екзаменаційні сесії PTE у червні та грудні 2016 року. Тільки у червні 40 кандидатів з Дніпропетровщини прийняли участь у екзамені, більшість з яких отримали відповідні сертифікати. Найближчий такий екзамен проходитиме у травні місяці. Цього року таким гостем став І. Сарінопоулос – PhD, Senior Research Associate Center for Management and Translation Research Мічиганського університету США. Він розповів про цікавий взаємозв’язок між білінгвізмом (двомовністю) та нейроздоров’ям людини, чинники позитивного впливу вивчення іноземних мов та запам’ятовування іншомовних слів на тонус мозку, збереження молодості та здоров’я.

Відкрили захід із вітальними словами проректор з наукової роботи д.т.н., проф. Савицький М.В. англійською мовою та директор інституту екології та безпеки життєдіяльності д.т.н, проф. Дерев’янко В.М. французькою мовою. Вони наголосили на важливості та необхідності вивчення іноземних мов, адже знання багатьох мов розкриває перед науковцями широкі перспективи та двері до європейського наукового світу, до міжнародної співпраці із колегами. Далі із промовою виступив Іжболдін О.О. – в.о. голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області. Він розповів про задачі та головні проекти спільноти молодих науковців міста та області, побажав організаторам вдалого та щасливого проведення заходу.

У відеозверненні наші давні друзі із Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON– Dinternal Майкл Хадсон та Роберт Хартіган запросили всіх бажаючих долучитися до семінару, присвяченого такому нововведенню у їх центрі як проходження онлайн-іспиту на отримання сертифікату знання англійської мови у будь-який зручний для вас час. Семінар проходитиме 18 квітня у стінах ДВНЗ ПДАБА.

Також на пленарному засіданні мали змогу виступити із доповідями молоді вчені академії, які представили широкому загалу слухачів свої наукові доробки. Це Безсмертний Я. – асп. каф. опору матеріалів та будівельної механіки, Захарова А. – магістр гр. АРХ-16, брати Іманови – магістри, Ткаченко М. – студентка гр. КН-16 ДВНЗ ПДАБА. До речі Ярослав Безсмертний готується до здачі іспиту PTE на підтвердження свого рівня володіння англійською мовою на рівні С1 у травні місяці. З цікавим матеріалом на тему «Innovative tongue-twister as extralinguistic reality refraction» виступила зав. каф. перекладу ДНУ ім. О. Гончара, д.філол.н., проф. Панченко О.І.

Під кінець пленарного засідання в урочистій атмосфері зав. каф. іноземних мов, к.філол.н., доц. та головним натхенником заходу Шашкіною Наталією Іванівною були вручені сертифікати учасників доповідачам конференції.

Далі конференція проходила по секціям за такими напрямами: будівництво та архітектура; людина, довкілля та суспільство, охорона праці; матеріалознавство та машинобудування; економіка та фінанси; лінгвістика та методика викладання іноземних мов.

За кава-брейком у невимушеній атмосфері учасники конференції мали змогу ближче познайомитися та обговорити ті питання, що їх зацікавили. Дякуємо гостям за гарні слова підтримки, цікаві доповіді та запрошуємо долучитися до заходу вже наступного року!

РМВ ДВНЗ ПДАБА

Написано: 21:46 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web