HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 1. Освіта.

Соціолог. Викладач соціально-гуманітарних дисциплін, Дніпропетровський державний університет, 1998 р.

 1. Науковий ступінь: кандидат соціологічних наук.

Вчене звання: доцент.

Дисертація: «Соціально-етнічний статус росіян в сучасній Україні (на прикладі Південно-Східного регіону)» за спеціальністю 22.00.04 – Спеціальні та галузеві соціології, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, 2004 р.

 1. Основні наукові напрями роботи та досягнення.

Етнічні процеси в сучасній Україні. Проблеми міжнародної академічної мобільності як прояву глобалізацій них процесів. Електоральна соціологія. Системи оцінки діяльності науково-педагогічних працівників.

Автор понад 70 наукових статей, 7 науково-методичних праць.

 1. Професійна діяльність:

 • асистент кафедри історії та політичної теорії Національного гірничого університету, 2003р.
 • доцент кафедри історії та політичної теорії Національного гірничого університету, 2005 р.
 • завідувач Лабораторії соціологічних досліджень Інституту гуманітарних проблем Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет», старший науковий співробітник.
 • докторант Люблінського Католицького Університету (м. Люблін, Польща)
 • дійсний член Соціологічної асоціації України
 1. Основні наукові роботи:

 1. Історія і сучасність Національного гірничого університету (1899-2009 рр.): монографія. Дніпропетровськ, Національний гірничий університет, «Ліра» 2009. – 504 с. (у співавторстві)
 2. Становлення і розвиток малого бізнесу в регіоні. Дніпропетровськ: ДДФА, Видання третє, вдосконалене. – 2008. – 308 с.(у співавторстві)
 3. Власов С.Ф., Безус Р.М., Солнишкіна А.А., Колісник Л.О. Вивчення факторів, що впливають на мотивацію наукової діяльності вчених у ВНЗ та НДІ Дніпропетровської області. Інформаційний збірник. Дніпропетровськ: ТОВ «ЛізуновПрес», 2011. – 42 с.
 4. Докторант яким він є // Дзеркало тижня № 22, 20 червня 2009. http://dt.ua/EDUCATION/doktorant,_yakim_vin_e-57210.html
 5. Po co Ukraińcom zagraniczne stypendia naukowe. Wyniki badań socjologicznych przeprowadzonych wśród doktorantów ukraińskich studiujących w Polsce. BIULETYN Programu Stypendialnego im. Lane’a Kirklanda, №9, 2009 р.
 6. W sprawie kryteriów rękingu działalności naukowej i pedagogicznej wykładowców. Współczesne strategie i wyzwania edukacyjne. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie. Chełmskie Towarzystwo Naukowe. 2010. – S. 163-171.
 1. Нагороди:

 • стипендіат Кабінету Міністрів 2010-2011 рр.
 • почесний диплом НГУ за визначні заслуги в підготовці фахівців для України та особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету вітчизняної науки і освіти, 2011 р.
 • грамота обладміністрації за сумлінну наукову працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, активну громадську діяльність, значні досягнення у науково-педагогічній діяльності та з нагоди 10-ти річчя ради молодих вчених Дніпропетровської області, 2010
 • почесний диплом НГУ за визначні заслуги в підготовці фахівців для України та особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету університету, 2010 р.
 • переможець обласного конкурсу «Кращий молодий вчений» – гуманітарний напрям, 2007, 2010.
 • грамота за перше місце у конкурсі Кращий молодий вчений НГУ – 2009.
 • подяка за сумлінну плідну працю і особистий вагомий внесок у розвиток та зміцнення університету, 2009.
 • подяка за визначні заслуги у підготовці фахівців для України та особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету університету, 2009, 2012
 • подяка голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного  свята – Дня науки, 2008.
 • диплом за сумлінну працю в області науки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та науки з нагоди Дня науки та за перемогу у конкурсі «Кращий молодий вчений 2007».

Контакти:

р.т.: (0562) 46-90-45,

email: klarisaa@ukr.net

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web