HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наукова біографія:

 

1. Освіта:

Інженер-електромеханік за спеціальністю «Електропривод та автоматизація загально-промислових установок та технологічних комплексів», Державна гірнича академія України, м. Дніпропетровськ, диплом з відзнакою, 1997 р.

 

2. Науковий ступінь: кандидат технічних наук.

Вчене звання: доцент.

Дисертація: «Пристрої спостереження в асинхронному електроприводі з векторним керуванням» за спеціальністю 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи, Національний гірничий університет, м. Дніпропетровськ, 2002 р.

 

3. Основні наукові напрями роботи та досягнення

Системи електропостачання гірничих підприємств та зменшення втрат електроенергії при її транспортуванні та розподілі. Вітроенергетика.

У 2002 році отримав диплом PhD. Є автором понад 30 наукових статей. Має понад 10 науково-методичних праць, в тому числі 2 навчальні посібники з грифом МОН та 1 навчальний посібник з грифом вченої ради НГУ, 1 видання за кордоном;

 

4. Професійна діяльність:
- асистент кафедри електричних машин Інституту електроенергетики Національного гірничого університету, 2000 р.;
- доцент кафедри електричних машин (з жовтня 2011 р. – кафедра відновлюваних джерел енергії) Інституту електроенергетики Національного гірничого університету, 2002 р.;
- виконує обов’язки заступника завідувача кафедри електричних машин (з жовтня 2011 р. – кафедра відновлюваних джерел енергії);
- заступник директора Інституту електроенергетики НГУ з наукової роботи;
- відповідальний секретар науково-технічного збірника «Гірнича електромеханіка та автоматика».

 

5. Основні наукові роботи:
1. Електротехніка, основи електроніки та мікропроцесорної техніки: Навч. посібник / Шкрабець Ф.П., Ципленков Д.В., Куваєв Ю.В. та ін. – Д.: РВК НГУ, 2004. – 514 с.
2. Збірник задач з електротехніки та основ електроніки: Навч. посібник / Шкрабець Ф.П., Ципленков Д.В. – Д.: РВК НГУ, 2006. – 256 с.
3. Проектирование электрических машин: Уч. пособие / Д.В. Ципленков, Ю.В. Куваев, А.Б. Іванов, И.А. Кирилов; под ред. Шкрабца Ф.П. – Д.: РВК НГУ, 2008. – 312 с.
4. Electric generators driven by renewable energy systems / Shkrabets F., Ivanov O., Tsyplenkov D. – Wroclaw: 2011. – 180 Pg.
5. Параметры изоляции распределительных сетей: контроль и управление / Ф.П. Шкрабец, Д.В. Цыпленков, А.И. Ковалев, М.С. Кириченко // Електротехніка і електромеханіка. – Х., 2010. – № 1. – С. 20-23.

 

6. Нагороди:
- почесна грамота МОН України за сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства і вугільної галузі країни, плідну науково-педагогічну діяльність, 2004 р.;
- почесний диплом НГУ за значні заслуги в підготовці фахівців для України та особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету вітчизняної науки і освіти, 2006 р.;
- переможець обласного конкурсу «Кращий молодий вчений області» за результатами роботи у 2006 р.;
- грамоти Фонду соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей за І місце (у 2006 р.) та за ІІ місце (2008 р.) в номінації «Навчальні посібники» на VI Обласному міжвузівському конкурсі «Кращі наукові, навчальні, навчально-методичні та художньо-публіцистичні видання» 2006 р., 2008 р.;
- стипендіат Кабінету міністрів України для молодих вчених, 2008-2009 рр.;
- лауреат премії Національного гірничого університету в галузі освіти і науки за навчальні посібники «Електротехніка, основи електроніки та мікропроцесорної техніки» та «Збірник задач з електротехніки та основ електроніки», 2009 р.
- почесна грамота голови облдержадміністрації за значні наукові досягнення й активну громадську діяльність, а також з нагоди 10-річчя обласної ради молодих вчених, 2010 р.

 

Контакти:

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web