HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наукова біографія:

1. Освіта:

Магістр за спеціальністю «Агрономія», кваліфікація «Агроном-дослідник», Дніпропетровський державний аграрний університет, диплом з відзнакою, 2005 р..

2. Науковий ступінь:

не має.

Виконує дисертаційну роботу за темою: «Оптимізація елементів технології вирощування ярого ріпаку в північній підзоні степу України», спеціальність 06.01.09 – рослинництво.

3. Основні наукові напрями роботи та досягнення

Дослідження та обґрунтування впливу елементів технології вирощування сільськогосподарських культур, закономірності росту та розвитку і факторів навколишнього середовища на урожайність зерна.
Вдосконалення раціонального використання добрив, впливу строків сівби та норм висіву на ріст і розвиток рослин та особливості їх взаємодії.
Є автором 6 робіт.

4. Професійна діяльність:

  •   провідний фахівець науково-дослідної частини Дніпропетровського державного аграрного університету, 2004–2010 рр.
  •   навчання в аспірантурі з відривом від виробництва зі спеціальності 06.01.09 – рослинництво, 2006–2008 рр.
  •   асистент кафедри рослинництва, заступник декана агрономічного факультету з наукової роботи Дніпропетровського державного аграрного університету, 2009 р. – т.ч.

5. Основні наукові роботи:

  1.   Іжболдін О.О. Місце та роль озимого ріпаку в агроценозах за екологічно чистою технологією вирощування / О.О. Іжболдін, Ю.В. Амброзяк, Ю.М. Рудаков // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Екологічні питання співіснування: людина – рослина», 2009. – С. 71–74.
  2.   Волох П.В. Інноваційні технології в землеробстві від компанії «Сингента» / П.В. Волох, В.І. Козечко, О.О. Іжболдін, О.М. Лапа, В.В. Макарчук // Таврійський науковий вісник. Вип. 71. – Частина 3. – 2010. – С. 124–130.
  3.   Іжболдін О.О. Вплив лізорецифіну на врожайність ріпаку ярого в умовах північного Степу України / Ю.В. Амброзяк, Т.П. Кілочок, О.О. Іжболдін // Вісник Дніпропетровського державного аграрного університету. – № 1. – 2011. – С. 16-18.

6. Нагороди:

  •   подяка фонду соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей – за активну допомогу в підготовці і проведенні Обласного міжвузівського конкурсу, 2010 р.;
  •   грамота Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації – за ефективну науково-організаційну роботу, сумлінну працю в області науки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та науки, 2011 р.;
  •   подяки департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України – за високий рівень представлення експозиції на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку, 2009-2012 рр.

Контакти: роб.тел. (056) 713-51-46, email: dniprormv@gmail.com

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web